Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Predstavujeme Vám značku ALPENHEAT

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.01.2018Predstavujeme Vám značku ALPENHEAT

Ohrievače a sušiče Alpenheat sú výkonné, spoľahlivé zariadenia s dlhou výdržou vyhrievanie a to až do 9 hodín. Už nikdy viac žiadna zima, chlad či omrznuté prsty na rukách alebo na nohách. Nespočetné množstvo spokojných zákazníkov hovorí za všetko. Kvalita spoločnosti Alpenheat je osvedčená, výsledok zaručený. 


Firma IBO získala certifikáciu kvality ISO 9001

napísal IBO.sk, publikované dňa 18.10.2017Firma IBO získala certifikáciu kvality ISO 9001

ISO 9001 je norma vydaná v Slovenskej republike je pod názvom Systém manažérstva kvality s označením STN EN ISO 9001:2009 (#ISO 9001:2015).


Máte nachystané drevo na zimu?

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.10.2017Máte nachystané drevo na zimu?

Leto nám pomaly, ale isto končí a tak treba pomaly začať s prípravou dreva na chladné obdobia. Ak vykurujete drevom v kotloch, kachliach či krboch, tak týchto skvelých pomocníkov, o ktorých si povieme, isto oceníte.


IBO podporuje ženskú hádzanú v Trenčíne

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.10.2017IBO podporuje ženskú hádzanú v Trenčíne

Firma IBO - to nie je len predaj a servis záhradnej techniky, poľovníckych potrieb, vybavenia pre outdoor a voľný čas, komplexná starostlivosť o lesy, ťažba a spracovanie dreva... Firma IBO - to je aj podpora rôznych športových klubov na území Trenčína – napr. aj hádzanárskeho klubu AS Trenčín.


Oslava desiateho výročia medzinárodnej firmy OLIGHT

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.09.2017Oslava desiateho výročia medzinárodnej firmy OLIGHT

Oslava desiateho výročia medzinárodnej firmy OLIGHT - ako zástupca OLIGHT pre SR a ČR sme boli poctení pozvánkou na takúto velkolepú akciu. OLIGHT, vedúca znacka vo vývoji a výrobe rucných LED svietidiel, bola zalozená v roku 2007 a tento rok nás príjemne prekvapili, že značka OLIGHT v tomto roku bude oslavovať desiate výročie od svojho etablovania sa na svetovom trhu.


Olight S Mini - minilampička, ktorá presvetlí aj najtmavšiu noc

napísal IBO.sk, publikované dňa 18.07.2017Olight S Mini - minilampička, ktorá presvetlí aj najtmavšiu noc

Hoci je tak malá, že ju schováte do zovretej dlane, táto LED baterka má v sebe dostatok síl, aby rozjasnila tmavú noc. S rovnomerným kužeľom svetla, stometrovým dosahom a silným jasom ktorý dosiahne i na hranicu 550 lumenov ide o svietidlo, ktoré prekvapuje deň po dni, znova a znova.


Helix od Merklu

napísal IBO.sk, publikované dňa 03.07.2017Helix od Merklu

Firma Merkel je známa výrobou svetovo presnulých loveckých zbraní. Tento krát by som Vám chcel predstaviť najnovší model RX Helix – opakovaciu guľovnicu s priamoťažným záverom. Síce je už na trhu nejaký ten rok, jej predaj na Slovensku bol zatienený konkurenčnými  značkami.


Túžite po najkrajšom trávniku v širokom okolí?

napísal IBO.sk, publikované dňa 14.06.2017Túžite po najkrajšom trávniku v širokom okolí?

Trávniku musíte venovať dostatočnú pozornosť, a to najmä v tomto období. Váš trávnik sa vám zaručene odmení v podobe krásnej zelenej trávy. Nesmiete však zabudnúť ani na nevyhnutné časti starostlivosti a tým máme na mysli pravidelné kosenie a jarné prevzdušňovanie. 


Kedy je ideálny čas na zavlažovanie trávnika?

napísal IBO.sk, publikované dňa 09.06.2017Kedy je ideálny čas na zavlažovanie trávnika?

Ideálny čas na zavlaženie trávnika je najlepšie v skorých ranných hodinách alebo podvečer, kedy je odparovanie vďaka nízkej teplo najmenšie. Najvhodnejší druh zavlažovania závisí od veľkosti záhrady, zdroja vody aj typu záhrady. Dnes sa o závlahy oveľa lepšie postarajú záhradné čerpadlá. Ideálne je vlastný zdroj vody či aspoň zásoba dažďovej vody.


Fotopasca - spoľahlivý pomocník

napísal IBO.sk, publikované dňa 02.06.2017Fotopasca - spoľahlivý pomocník

Ako jediná firma na Slovenku držíme najväčšie množstvo fotopascí skladom. Ponúkame fotopasce od 99€ s kompletným príslušenstvom, servisom a poradenstvom. V našej ponuke nájdete aj fotopasce s GPS modulom pre jednoduchú lokalizáciu v prípade krádeže, alebo nadčasové fotoapasce, ktoré sú vybavené solárnym panelom, ktoré nepotrebujú batérie.


Hľadáte kosačku, ktorú nič nezastaví?

napísal IBO.sk, publikované dňa 01.06.2017Hľadáte kosačku, ktorú nič nezastaví?

Kosačky Canycom sú preslávené tým, že ich nezastaví absolútne nič. Či je to vysoká tráva alebo krovie, a to aj v tých najstrmších svahoch. Traktory Canycom udávajú nové štandardy vo viacerých oblastiach. Tieto parádne stroje majú vystužené karosérie. Výkonné motory či plynule nastavenie výšky kosenia pomocou elektroniky, poskytujúce ochranu proti šmyku a samozrejme kvalitné mulčovacie nože, ktoré sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej švédskej ocele. Vysoká kvalita a spracovanie zaručujú dlhú životnosť.


Bezstarostný lov s vysokým štandardom?

napísal IBO.sk, publikované dňa 22.05.2017Bezstarostný lov s vysokým štandardom?

Poľovačka je o magických vzrušujúcich momentoch, ktoré zažívame v lone prírody. Každý koho pohltí vášeň pri love si uvedomuje, že kvalitná zbraň je nevyhnutnosťou. Či už idete loviť kamzíka do vysokých hôr, srnca na rozľahlé polia, alebo sa vydáte na lov jeleňa do hlbokých lesov s guľovnicami MERKEL budú Vaše zážitky ešte intenzívnejšie. V zbraniach MERKEL sa spájajú moderné špičkové technológie s tradíciou a dlhoročnými skúsenosťami zbrojárov z presláveného zbrojárskeho mesta Suhl. V tomto meste sa takisto vyrábajú zbrane HAENEL-MERKEL.


Túžite po krásnom zelenom trávniku?

napísal IBO.sk, publikované dňa 11.05.2017Túžite po krásnom zelenom trávniku?

Potešte seba aj svoju záhradu už dnes a začnite s mulčovaním podľa našich tipov a rád.


Využitie elektronických obojkov pre psov

napísal IBO.sk, publikované dňa 28.04.2017Využitie elektronických obojkov pre psov

Výcvikový elektronický obojok je spoľahlivým, účinným a bezpečným prostriedkom, ktorý je vhodný pre výcvik psov všetkých plemien a veľkostí už od 6 mesiacov veku. Jedná sa o výcvikové zariadenie, vďaka ktorému posilňujete váš výchovný vplyv na psa a tým ho odučíte nežiaducemu správaniu. 


Novinka vo svete GPS obojkov z Česka za polovicu, a máte svojho pomocníka pod kontrolu

napísal IBO.sk, publikované dňa 14.04.2017Novinka vo svete GPS obojkov z Česka za polovicu, a máte svojho pomocníka pod kontrolu

Firma VNT electronics, s.r.o., predstavila tento rok najočakávanejšiu novinku a to GPS obojok, ktorý láka svojou jednoduchosťou a hlavne dostupnou cenou. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti VNT electronics, s.r.o. je vývoj, predaj a distribúcia vlastných výrobkov pod obchodnou značkou Dogtrace. Všetky tieto produkty sú zamerané na zefektívnenie výcviku poslušnosti psov a preto sa im darí napĺňať motto: "Pes pod kontrolou". Pri vývoji všetkých produktov úzko spolupracujú sprofesionálnymi športovými kynológmi a veterinármi.


Odhádžte sneh rýchlo a bez námahy...

napísal IBO.sk, publikované dňa 01.02.2017Odhádžte sneh rýchlo a bez námahy...

Prekvapili vás ráno haldy snehu, no nemáte čas na ručné, pracné odpratanie snehu? Zaobstarajte si šikovného pomocníka vo forme snehovej frézy, ktorý vám ušetrí kopec času a síl. Sneh treba odhŕňať čo najskôr. Keď už je sneh ušliapaný, ťažko sa frézuje či ručne odhadzuje a to platí aj v prípade, ak je sneh mokrý. Jednostupová fréza a dvojstupňová fréza – aký je rozdiel? Neviete sa rozhodnúť, ktorá je tá správna?


Štiepané drevo privezieme až k vám domov

napísal IBO.sk, publikované dňa 15.12.2016Štiepané drevo privezieme až k vám domov

Objednajte si palivové drevo od nás z pohodlia domova. IBO Píla je naša špecializovaná prevádzka, ktorá bola založená v roku 1996 so zameraním na výrobu ihličnatého a listnatého reziva. Výroba je smerovaná hlavne na objednávkovú výrobu reziva a piliarskych výrobkov, predaj hotového reziva a ...


Boli sme na návšteve vo firme Swarovski

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.12.2016Boli sme na návšteve vo firme Swarovski

Swarovski je rakúsky rodinný podnik so sídlom v tirolskom mestečku Wattens. V Rakúsku sa jeho výrobky dnes považujú za akýsi národný symbol a vždy sa spomínajú medzi prvými vecami, ak je treba uviesť, čo by sa cudzincom v Rakúsku odporučilo.


SPYPOINT LINK 4G – fotopasca pre profesionálov

napísal IBO.sk, publikované dňa 28.11.2016SPYPOINT LINK 4G – fotopasca pre profesionálov

Trh je zaplavený množstvom rôznych značiek fotopascí, ktoré sa často kopírujú, a preto nielenže neposkytujú očakávaný výkon, ale nemožno ich ani opraviť... Kupujete citlivú elektroniku, od ktorej očakávate dokonalý výkon, preto si dávajte pozor na lacné napodobeniny od pochybných predajcov a kupujte len v overených obchodoch.


Chcete potešiť svoju ratolesť?

napísal IBO.sk, publikované dňa 15.11.2016Chcete potešiť svoju ratolesť?

Spoločnosť BRUDER vznikla rokom 1926 vďaka Paulovi Bruderovi. Ten začal vyrábať hračky vlastnoručne. Po konci 2. Sv. vojny pokračoval vo výrobe jeho nástupca – Heinz Bruder. Heinz zaobstaral lisy a iné stroje. Nechýbali ani stroje pre úpravu plastov. Spoločnosť BRUDER sa začala rozvíjať rýchlym tempom, takže plocha s rozlohou približne 60 m2 bola razom malá. Písal sa rok 1958 a Bruder vydal svoj prvý katalóg malých hračiek. Po roku 1975 spoločnosť vybudovala expedičné haly a sklady.