Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

Vákuové baličky potravín v redakčnom teste

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.01.2019Vákuové baličky potravín v redakčnom teste

Je to malý zázrak, vďaka ktorému potraviny starnú pomalšie. Mak a orechy si zachovajú svoju sladkú čerstvosť po celé roky, klobásky nestvrdnú na kameň ani do budúcej zabíjačky, a ak príde na mäso, zázraky sa udejú pri skladovaní i marinovaní. Stačí len odsať z vrecúška vzduch a uzavrieť ho tavným telesom.


IBO ZVOLEN - v srdci poľovníctva

napísal IBO.sk, publikované dňa 15.01.2019IBO ZVOLEN - v srdci poľovníctva

Naša predajňa IBO Zvolen s rozlohou 150 m2 sa nachádza v kolíske slovenského poľovníctva a lesníctva, vo Zvolene, na ulici SNP 63 v obchodnom centre Europa Shopping Center na prvom poschodí. Predajňa je zariadená v poľovníckom a lesníckom duchu s najrozličnejším sortimentom pre poľovníkov, lesníkov milovníkov prírody a aj pre vášnivých záhradkárov či domácich majstrov.


Vytiahnite nielen zver jednoducho a bez námahy

napísal IBO.sk, publikované dňa 09.12.2018Vytiahnite nielen zver jednoducho a bez námahy

Potrebovali ste niekedy vytiahnuť strelenú zver, padnutý strom alebo niečo iné a nemali ako? Tento problém bude odteraz pre Vás iba úsmevnou minulosťou...


Nielen motorové píly potrebujú údržbu

napísal IBO.sk, publikované dňa 30.10.2018Nielen motorové píly potrebujú údržbu

Pokiaľ vlastníte les či záhradu, cez leto máte o zábavu postarané. Nezabudnite, že technika síce môže byť kvalitná akokoľvek, no to neznamená, že nepotrebuje pravidelnú údržbu.


Štiepané drevo privezieme až k vám domov

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.10.2018Štiepané drevo privezieme až k vám domov

Objednajte si palivové drevo od nás z pohodlia domova. IBO Píla je naša špecializovaná prevádzka, ktorá bola založená v roku 1996 so zameraním na výrobu ihličnatého a listnatého reziva. Výroba je smerovaná hlavne na objednávkovú výrobu reziva a piliarskych výrobkov, predaj hotového reziva a ...


IBO PREŠOV - ideálne miesto pre poľovníkov

napísal IBO.sk, publikované dňa 16.10.2018IBO PREŠOV - ideálne miesto pre poľovníkov

IBO PREŠOV – ideálne miesto pre poľovníkov, milovníkov prírody, nadšencov práce v záhrade a lese „TU JE HOBBY, TU JE POHODA“


Delta Optical - cenovo dostupná optika pre každého

napísal IBO.sk, publikované dňa 08.10.2018Delta Optical - cenovo dostupná optika pre každého

Spoločnosť Delta Optical bola založená roku 2002 ako spoločnosť pôsobiaca v oblasti výskumu a vývoja, konštrukčnej činnosti a vo výrobe optických aj mechanických súčastí a ich montáží. Svojim zákazníkom ponúka komplexné riešenie ich požiadaviek po celú fázu životného cyklu výrobku - od prvotného nápadu až po sériovú výrobu finálneho produktu.


Vábničky Weisskirchen - dlhodobá kvalita a tradícia

napísal IBO.sk, publikované dňa 08.10.2018Vábničky Weisskirchen - dlhodobá kvalita a tradícia

Vábničky Weisskirchen sa stali najrozšírenejšími vábničkami medzi poľovníkmi. Ihneď sa stali obľúbenými a žiadanými aj na Slovensku. IBO Poľovník ponúka širokú ponuku vábničiek, z ktorej si vyberie naozaj každý.


Máte nachystané drevo na zimu?

napísal IBO.sk, publikované dňa 04.10.2018Máte nachystané drevo na zimu?

Leto nám pomaly, ale isto končí a tak treba pomaly začať s prípravou dreva na chladné obdobia. Ak vykurujete drevom v kotloch, kachliach či krboch, tak týchto skvelých pomocníkov, o ktorých si povieme, isto oceníte.


Kedy je ideálny čas na zavlažovanie trávnika?

napísal IBO.sk, publikované dňa 20.07.2018Kedy je ideálny čas na zavlažovanie trávnika?

Ideálny čas na zavlaženie trávnika je najlepšie v skorých ranných hodinách alebo podvečer, kedy je odparovanie vďaka nízkej teplo najmenšie. Najvhodnejší druh zavlažovania závisí od veľkosti záhrady, zdroja vody aj typu záhrady. Dnes sa o závlahy oveľa lepšie postarajú záhradné čerpadlá. Ideálne je vlastný zdroj vody či aspoň zásoba dažďovej vody.


Vnadenie diviakov - účinne a jednoducho

napísal IBO.sk, publikované dňa 09.07.2018Vnadenie diviakov - účinne a jednoducho

Bukový decht je lacným a veľmi efektívny lákadlom pre zver, ktorú láka na dlhé vzdialenosti. Zver je priťahovaná intenzívnym zápachom bukového dechtu na dlhé vzdialenosti a chráni ich od otravných parazitov. Decht sa aplikuje jednoducho a má vysokú účinnosť. Viac sa dočítate v nasledujúcom článku.


Zbrane Merkel - od histórie až po najnovší prírastok

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.06.2018Zbrane Merkel - od histórie až po najnovší prírastok

Priemyselná revolúcia zmenila Nemecko na tretiu najväčšiu priemyselnú krajinu na svete. V Suhl sa remeselnícke dielne premenili na manufaktúry a neskôr na továrne na výrobu zbraní. Bratia Merkelovi chceli byť súčasťou bezprecedentnej transformácie národného hospodárstva na prelome 19. storočia.


Test fotopasce Spromise S328 a S358 - Mendelova univerzita v Brne

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.06.2018Test fotopasce Spromise S328 a S358 - Mendelova univerzita v Brne

V nasledujúcom príspevku prinášame čitateľom recenziu fotopascí, zapožičaných brnenskú pobočkou obchodného reťazca IBO, s.r.o., výhradným dovozcom značky SPROMISE do Českej republiky.


Ako si správne vybrať kosačku?

napísal IBO.sk, publikované dňa 29.05.2018Ako si správne vybrať kosačku?

Zdravý, upravený a krásny trávnik. To je sen nejedného majiteľa domu so záhradou. Trh v dnešnej dobe obsahuje širokú ponuku kosačiek, v ktorej sa vyznať nie je vôbec jednoduché. Ak uvažujete o novom pomocníkovi do záhrady v podobe kosačky, mali by ste brať do úvahy niekoľko faktorov. Rozloha vášho trávnika, členitosť trávnik, možnosti pripojenia či nerovnosť terénu.


Olight M3XS-UT Javelot – 1200 lumenov pátracieho výkonu

napísal IBO.sk, publikované dňa 27.04.2018Olight M3XS-UT Javelot – 1200 lumenov pátracieho výkonu

Taktická baterka, ktorá využíva diódu Cree XP-L HI, ako svetelný zdroj vo veľkom reflektore, čo má za následok výkon až 1200 lúmenov. Skvelé LED svietidlo, ktoré bude dokonale slúžiť policajtom, záchranárom, vojakom, ale aj pre turistov a milovníkov prežitia. Rovnako ako ostatné svietidla série Javelot, tento model ponúka svetelný lúč, ktorý smeruje na 80% do jedného bodu. Efektívny dosah až do 1000 metrov.


Pažby Markel - Kvalita podpísaná tradíciou

napísal IBO.sk, publikované dňa 16.04.2018Pažby Markel - Kvalita podpísaná tradíciou

Ako je známe, hlaveň strieľa, ale pažba triafa. Pažba z dreva alebo syntetiky je hlavným spojníkom medzi lovcom a puškou. Pažba rozhoduje o ergonómii pušky. Merkel si v posledných rokoch stanovil rôzne požiadavky pri skladovaní dreva alebo syntetických materiálov.


OLIGHT M2R Warrior - svietidlo vyrobené do nepohody

napísal IBO.sk, publikované dňa 09.04.2018OLIGHT M2R Warrior - svietidlo vyrobené do nepohody

Svietidla Olight patria dlhé roky medzi špičku na trhu. V našom blogu sa podelíme o skúsenosti s taktickým svietidlom Olight M2R Warrior. Svietidlo ponúka svetelný tok 1500 lúmenov, je vyrobené z leteckého hliníka a odolá aj tomu najhoršiemu zaobchádzaniu.


Buďte na jar pripravení

napísal IBO.sk, publikované dňa 28.03.2018Buďte na jar pripravení

Vášniví záhradkári ožívajú a s nimi aj ich záhrady. Treba vytiahnuť aj malé pomôcky a poodstraňovať všetko, čo v záhrade nie je potrebné.


Predstavujeme Vám značku ALPENHEAT

napísal IBO.sk, publikované dňa 17.01.2018Predstavujeme Vám značku ALPENHEAT

Ohrievače a sušiče Alpenheat sú výkonné, spoľahlivé zariadenia s dlhou výdržou vyhrievanie a to až do 9 hodín. Už nikdy viac žiadna zima, chlad či omrznuté prsty na rukách alebo na nohách. Nespočetné množstvo spokojných zákazníkov hovorí za všetko. Kvalita spoločnosti Alpenheat je osvedčená, výsledok zaručený. 


Firma IBO získala certifikáciu kvality ISO 9001

napísal IBO.sk, publikované dňa 18.10.2017Firma IBO získala certifikáciu kvality ISO 9001

ISO 9001 je norma vydaná v Slovenskej republike je pod názvom Systém manažérstva kvality s označením STN EN ISO 9001:2009 (#ISO 9001:2015).